IZVĒLIES MARŠRUTU

Meža ezeru tūre

 Divu stundu garš, aizraujošs meža ceļu maršruts, kura laikā apskatīsim Staņķu dzirnavu ezeru un Aklezeru, kurš ir ļoti neparasts savu purvaino krastu dēļ. Kā arī viena no pieturrvietām būs pie Zvirgzdes kāpas, kas skaitās viena no lielākajām iekšzemes kāpām Latvijā.  Tajā uzkāpjot, paveras burvīgs skats uz mežu no augšas. Tūres noslēgumā ir iespēja paviesoties bišu dravā ”Dzintarlāse”, kur var apskatīties kā dzīve rit bišu dravā, apskatīt bišu stropus, kā tiek darināts medus vīns un stiprie alkoholiskie dzērieni no medus.

Tūres cena  -  €65,-

Riekstukalns un Observatorija

 Aktīva un skaista ekskursija no Vecumniekiem pa Zvirgzdes meža ceļiem līdz Riekstukalnam, kur atrodas Baldones observatorijas „pilsētiņa”.

 Pa ceļam līdz Baldones observatorijai būs ainaviskas pieturas pie Zvirgzdes kāpas, un Aklezera. Observatorijā ir vienreizēja iespēja paceļot kosmosa tālēs, kā arī palūkoties tuvāk uz Saules sistēmas planētām, jo tikai šeit ir unikāls liela redzeslauka teleskops, lielākais Baltijā un viens no lielākajiem šādas sistēmas teleskopiem Eiropā. Baldonē esošā observatorija ir vienīgā profesionālā observatorija Latvijā, kur nodarbojas ar novērojumiem optiskajā diapazonā.

 Ekskursijas ilgums  apt. 3h (bez observatorijas apmeklējuma)

Observatorijas apmeklējums jāpiesaka iepriekš.

Tūres cena  -  €85,-

Cenā neietilpst observatorijas apmeklējums.

Vairāk par observatoriju:

Daugavas krasts

 Maršruts ved no Vecumniekiem cauri Zvirgzdes un Tomes mežiem līdz Ķeguma HES.  Maršrutā ir dažādas kvalitātes un nozīmes lauku un mežu ceļi un tie ir diezgan dinamiski brauciena baudīšanai. Šīs tūres laikā pēc vēlēšanās ir iespēja ieplānot pikniku ar gaļas cepšanu, izvēloties kādu no skaistām dabas vietām.  Tūres ilgums bez piknika ilgst apt. 2,5 h.

Tūres cena  -  €75,-

Ekspedīcija

 Ekspedīcija ir Jūsu izvēlēts maršruts, kurš sastāv pārsvarā no grants un mazākas nozīmes mežu ceļiem.  Jūs izvēlaties kādu no Latvijas novadiem un rajoniem, kurā vēlaties , lai notiek ekspedīcija. Mēs kopā vienosimies par maršruta iespējām un dosimies ceļā!  Ir iespēja plānot ekspedīciju gan vienas dienas garumā, gan arī uz divām vai pat trim dienām, atkarībā no Latvijas novada un plānotā maršruta garuma. Ekspedīcijas cenas tiek saskaņotas indviduāli ar katru klienu, un tās ir atkarīgas no ceļojuma ilguma un novada, kurā tas norisināsies.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now